KONST / Ramar / Tryck 3284237
nr 328 4237
Tryck
med förgylld ram, 1800-tal. 13x10
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 september 2004
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
ledande budet*
6
400 kr